Kodulehe optimeerimine

Soovite kvaliteetset abi oma kodulehe optimeerimisel?
Olete õiges kohas! Oleme kindlad, et saame Teile pakkuda parimaid lahendusi ning garanteerime, et meie koostöö tulemusena paranevad Teie kodulehe märksõnade positsioonid olulisel määral. Oma sõnade kinnitamiseks oleme valmis Teile raha tagastama juhul, kui esimese kuu jooksul ei peaks positsioonide paranemine mingil põhjusel toimuma.

Kuidas me töötame?

Kui Teie koduleht on tehniliselt optimeeritud ning ning edendamiseks* valmis, siis allkirjastame koostöölepingu ja hakkame tööle. Teie mureks jääb seejuures üle kanda deposiidisumma ning juhul, kui me esimese kuu jooksul märksõnade osas positiivset dünaamikat ei saavuta, siis tagastame Teile deposiidi ilma ühegi küsimuseta.
Veebilehe edendamise tasu moodustab sõltuvalt kodulehe suurusest 200 – 800 eurot/kuus.

*Kui tegu on optimeerimeerimata veebilehega, siis on eelnevalt vajalik teostada SEO-analüüs ning tehnilised parendused. Nende tööde hind sõltub kodulehe suurusest.

Miks oleksime just meie Teile heaks koostööpartneriks Teie veebilehe optimeerimisel?
– Me tunneme oma ala väga hästi. Selles veendumiseks piisab vaid sellest, kui sisestate Google otsingusse “seo optimeerimine”. Oleme kingsepad, kellel on ka endal kingad.
– Meid usaldavad nii väiksemad ettevõtted kui ka suured pangad
– Anname oma töö tulemusele ka garantii– kui me ei saavuta soovitud tulemusi esimese kuu jooksul, siis tagastame Teile raha.
– Pakume täislahendusi – mõistame, milliste kanalite kaudu tulevad potentsiaalsed kliendid Teie kodulehele. Meie eesmärgiks ei ole mitte ainult külastatavuse tõstmine, vaid ka see, et veebilehe külastajatest saaksid Teie kliendid.

 

Kuidas SEO edendamine ideaalis toimub?

1. Teostame SEO auditi ehk SEO analüüsi, milles uurime järgmisi punkte:

* Veebilehe tehniline heaolu – analüüsime üle 30 punkti, sh. veebilehe kiirus, UX ja kasutajamugavus mobiilsetel seadmetel. Tulemusena valmib tehniline ülesanne Teie kodulehe arendatajatele või teostame vajalikud parendused ise.

* Veebilehe struktuur – analüüsime, kui hea on veebilehe struktuur nii SEO edendamise kui ka müügikanaliks olemise seisukohalt. Enamus SEO-alaseid eksimusi esineb just neis kahes. Tulemusena valmivad soovitused veebilehe struktuuri muutmiseks, mis toovad kasu nii SEO-le kui ka müügile.

* Märksõnade analüüs – analüüsime, millised on Teie tegevusalas teostatud otsingutes enim kasutatud märksõnad. Tulemusena selgitame välja vajalikud enimkasutatavad märksõnad ning vajadusel koostame nende alusel uued teenuselehed.

2. Veebilehe edendamine*

Igakuine veebilehe edendamine, mis sisaldab:
* vajalike alamlehtede loomist vastavalt Teie tegevusalas enimkasutatud märksõnadele
* igakuist sisuloomet
* igakuist tagasiviivate linkide loomist
* igakuist märksõnade dünaamika raportit

* garanteeritud tulemusi

Oleme valmis pühenduma Teie veebilehe edendamisele juba täna!